Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Kahramanmaraş 6. sıra milletvekili adayı Öğretmen Musa Demir, seçim çalışmaları kapsamında gittiği bir köyde vatandaşlarla birlikte koyun kırktı.

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde seçim çalışmalarını yürüten MHP Diyarbakır Milletvekili adayı  Musa Demir  İkizpınar Mahallesini  ziyaret etti. Köylülerle bir süre sohbet eden Demir, koyun kırkan vatandaşlara yardım etti. Koyun kırkma makasını eline alan Demir, bir süre koyun kırkarak vatandaşlara yardımcı oldu. MHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Musa Demir’in kendileriyle birlikte koyun kırkmasını yorumlayan köylüler, tüm vekil adaylarının böyle alçak gönüllü olması gerektiğini söyledi. Köylüler, “Vekaletimizi vereceğimiz birinin bizden olması gerekiyor. Bizleri farklı gören değil, bizimle yaşayan ve bizimle aynı saflarda duran vekiller ancak bizim sorunlarımızı çözebilir” ifadelerini kullandı.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Musa Demir ise MHP’nin iktidarı ile ezilen ve mağdur olan tüm insanların haklarının geri verileceğini söyledi. Demir, insanlara farklı gözle bakan değil, insanlarla birlikte olan bir siyaset güttüklerini ve kazanmaları durumunda halka hizmetkârlık yapacaklarını belirtti.