Saadet Partisinde MV Adayları Belli Oldu

Saadet Partisinde MV Adayları Belli Oldu

İyi Parti’de MV Adayları Belli Oldu

İyi Parti’de MV Adayları Belli Oldu

İŞTE AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MV. ADAYLARI

İŞTE AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MV. ADAYLARI

CHP’de K.Maraş MV Adayları Belli Oldu!

CHP’de K.Maraş MV Adayları Belli Oldu!

Debgici, Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Debgici, Gazetecilerle Bir Araya Geldi

DULKADİROĞLU’NDA TAKSİ DURAKLARI TARİHİ DOKUYA UYGUN YENİLENDİ
DULKADİROĞLU’NDA TAKSİ DURAKLARI TARİHİ DOKUYA UYGUN YENİLENDİ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “İlçemizde bulunan taksi duraklarını Selçuklu ve Osmanlı mimarisini yansıtan tarihi dokuya uygun bir şekilde yeniledik” dedi. Kahramanmaraş Merkez Metropol İlçe Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından şehrin modern çizgisiyle tarihi dokusunu ortaya çıkarmak amacıyla başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda ilçe merkezinde bulunan 3 taksi durağı Selçuklu-Osmanlı mimarisiyle yenilenirken, aynı çalışmaların […]

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “İlçemizde bulunan taksi duraklarını Selçuklu ve Osmanlı mimarisini yansıtan tarihi dokuya uygun bir şekilde yeniledik” dedi.

Kahramanmaraş Merkez Metropol İlçe Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından şehrin modern çizgisiyle tarihi dokusunu ortaya çıkarmak amacıyla başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda ilçe merkezinde bulunan 3 taksi durağı Selçuklu-Osmanlı mimarisiyle yenilenirken, aynı çalışmaların farklı bölgelere de uygulanacağı bildirildi.

Hizmete sunulan taksi duraklarını ziyaret ederek taksi esnafıyla bir araya gelen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Kahramanmaraş’ın farklı ve özel bir projeye daha imza atıldığını ifade etti.

NST_0203

Kahramanmaraş’ın tarihi dokusunu ortaya çıkaracak projeleri bir bir hayata geçireceklerini kaydeden Başkan Okay, bu kapsamda modern projelerin tümünde Selçuklu-Osmanlı mimarisini kullandıklarını anlattı.

NST_0328

Taksi duraklarının yenilenmesi projesinde aynı tarihi dokuyu sergilediklerini aktaran Başkan Okay, Ulu Cami, Akbank ve eski SSK duraklarının yenilendiğini vurguladı.

FLAS

Taksi esnafıyla sohbet eden Başkan Okay, proje hakkında esnafın da görüşlerini aldı. Başkan Okay, burada gazetecilere yaptığı açıklamalarda şunları söyledi : “İlçe sınırlarımızda bulunan taksi duraklarının yenilenmesiyle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Yenilediğimiz duraklarımızdaki taksici kardeşlerimizi ziyaret ettik. Bu hizmetle ilgili kendilerinin de fikrini aldık. Memnuniyetlerini dile getirdiler.

NST_0082

Daha önce de ilçemize yapacağımız hizmetlerde tarihi Selçuklu-Osmanlı motiflerini kullanacağımızı dile getirmiştik. Buradaki çalışmamızda da aynı motifleri kullandık. Dulkadiroğlu sınırları içerisinde Ulu Cami, Ak Bank  ve Eski SSK duraklarını yeniledik. Önümüzdeki süreçte ilçe sınırlarımızda bulunan taksi duraklarımızı yenilemeye devam edeceğiz. Taksici kardeşlerimizin daha güzel ortamlarda vatandaşlarımıza hizmet etmesini istiyoruz.”

NST_0107

Taksi esnası ise Dulkadiroğlu Belediyesi’nin bu güzel hizmetinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Özellikle şehre gelen yabancılara hizmet ettiklerini kaydeden taksi esnafı, bu güzel görüntüyle şehrin tanıtımına da katkı sağladıklarını aktardı. Taksi esnafı, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a teşekkür ederek hizmetlerinde başarılar diledi.

Ziyarete Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici’de katıldı.

NST_0137

 

  • Yorumla
reklam
KÖŞE YAZARLARI

Sitem nasıl?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
SÜPER LİG PUAN DURUMU
  • Takımlar
  • O
  • G
  • B
  • M
  • AV
  • P
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz