MHP  Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar yaptığı yazılı açıklamada Mahir Ünal’a yüklendi.

Sayın K.Maraş’lı hemşerilerim; 09.04.2015 tarihinde AKP K.Maraş milletvekili Mahir ÜNAL’ın itiraflarını takdirlerinize sunuyorum.

Bakın ne diyor; AKP’li Mahir Ünal, MHP’nin oylarındaki yükselişe rağmen halkın yine kendilerini tercih edeceğini çünkü konut kredisi, otomobil kredisi gibi bir çok yolla borçlandığını ve bu nedenle de seçmenlerin ‘istikrar için’ yine AKP’yi tercih edeceğini söylüyor.

Mahir ÜNAL’ın yaptığı itiraflar son derece önemlidir. Çünkü vatandaşlarımız açlığa ve yoksulluğa mahkum edilmiştir. İnsanlar borçlandırılarak zor durumda bırakılmıştır. Millet artık uyanmıştır Mahir ÜNAL da bunu görmektedir. Halkın teveccühünün MHP den yana olduğunu gördükçe önümüzdeki günlerde başka itiraflarda da bulunacağından eminim.

Mahir ÜNAL!! İmralıdan fırsat bulursan K.Maraş’ a gel, K.Maraş’ımızı doğusundan batısına bir gez, borçlandırdığın vatandaşlarımızla görüş, şehrimizi ne hale getirdiğinizi, insanları nasıl açlığa ve sefalete mahkum ettiğinizi yerinde gör. Borçlandırdığın insanlarımızı yardım paketlerine nasıl muhtaç ettiğinizi insanların gözlerinin içine bakarak söyle.

Ayrıca Ülkemizin ve K.Maraş’ımızın milli ve manevi hassasiyetleri ortadayken, bölücü PKK doğuda hakimiyet alanları kurarken Mahir ÜNAL’a Buradan soruyorum;

1-K.Maraş’ın hassasiyetleri ortadayken bir şahsın ikbal ve emellerine neden hizmet edersin?

2-İmralı’da bebek katili Abdullah Öcalan ile görüşürken hiç yüzün kızarmadımı? 3-Yaptığın görüşmelerde ülkenin birliğini ve bütünlüğünü hiç mi düşünmedin,

Vatan uğruna verilen şehitler hiç mi aklına gelmedi?

4-Mahir ÜNAL Ankara da sana ne içirdiler bilmiyorum ama uyan artık aklını başına al, bugün bebek katili terörist başı Abdullah ÖCALAN ile görüşüyorsun yarın Sayın Savcımızın katili DHKP-C terör örgütü elebaşı ile de görüşecek misin?

Yeter artık 12 yıldır iktidarsınız her gün ağlıyorsunuz, kandırıldık diyorsunuz 3 maymunu oynuyorsunuz. Milletin dini duyguları ile oynamayın, yalanlarınızla, ihanetlerinizle, iftiralarınızla, kumpaslarınızla bir yere varamazsınız.

 

BİZİMLE YÜRÜ K.MARAŞ,  BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE

MHP kadroları Ekonomisti, bürokratı, hukukçusu ve uzman kadroları ile hazırdır. Milli ve Manevi değerlerimizden taviz vermeden, insanlarımıza her konuda uygarca bir yaşam vaat ediyoruz.