• Özge; “ Mahir Ünal Şehrimiz İçin Büyük Bir Şans”

Özge İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Kahramanmaraş RAMADA Otel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ümit Özge; “Şiirin ve Kültürün Başkenti olan Kahramanmaraş’ımızın yetiştirdiği güzide insanlardan biri olan Mahir Ünal Beyin Kültür ve Turizm Bakanı olması da şehrimiz için büyük bir şanstır” dedi.

Kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelen Ümit Özge, ülkenin zor günlerden geçtiğini belirtti.

DSC_0204

Şehrimizi Yeni Yatırımlarla Kavuşturacağız”

Yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgilerde veren Özge konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bildiğiniz gibi özge şirketler grubu olarak Yön. Kur. Başkanımız sayın Abdurrahim Özge’nin öncülüğünde ağırlıklı yatırımlarımız yurt içinde ve yurt dışında inşaat ve taahhüt alanında yaptığımız başarılara 2009 yılından itibaren turizm alanında start verdik.

DSC_0193

Ve bir dünya markası olan Ramada Oteller Zincirini Kahramanmaraşlı hemşerilerimizke buluşturduk. Bize bu hedefleri daha ileriye götürmemizde sonraki nesillerimize en iyi şekilde aktarmamızda büyük rol oynayan babama yani Sn.Abdurrahim Özge’ye huzurlarınızda teşekkür ve minnetlerimi ne kadar ifade etsem az kalacaktır. Şehrimiz onun da katkılarıyla çok büyük yatırımlara kavuşacaktır.  2011 yılından beri kavuştuğumuz yatırımlar sayın bakanımızın göreve başlamasıyla birlikte katlanarak devam edecektir. Yukarıda da zikrettiğim gibi 2009 yılında Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biriyle anlaşarak Kahraman şehrimize Ramada oteli kazandırdık. Kentimize yeni bir çehre kazandıran bu büyük yatırımın estetik yapısı, kaliteli ve konforlu tasarımıyla şehrimizin de gurur kaynağı olmayı başarmıştır.”

DSC_0200

“Şehrimize Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz”

Açılışından bugüne kadar ulusal ve uluslar arası bir çok kongre, toplantı ve çalıştaya ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşadıklarını kaydeden Özge; “RAMADA K.Maraş nisan ayı itibariyle ‘’Ramada Plaza Otel ve kongre merkezi’’ olarak şehrimize hizmet vermeye devam edecektir. 169 oda 380 yatak kapasitesi ve 3500 kişilik kongre merkeziyle hemşerilerimizin hizmetin de olacaktır. Önümüzde ki günler de Maliye Bakanlığı, Bütçe Mali Kontrol Genel Müdürlüğü ve K.S.Ü Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı başkanlığı toplantısı otelimizde yapılacaktır. Bu büyük organizasyon her üniversite’nin Strateji Geliştirme Daire Başkanlarının ağırlanması neticesiyle şehrimizin tanıtımın da büyük bir katkı sağlayacaktır. Bunun gibi bir çok organizasyon da inşallah önümüzde ki günler de hep birlikte tanık olacağız ve şehrimizin tanıtımına sizlerle birlikte katkı sunacağız. Bugün olduğu gibi yarın yaptığımız atılımlarla hep birlikte olacağımız inancıyla hepinize ayrı ayrı saygılarımı sunuyor ve davetimize icabet ettiğiniz için yeniden teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımızın mahiyetinde siyaset yapmak tecrübelerinden faydalanmak benim için çok büyük bir imkan olmuştur. Bu imkanı sağlayan tüm parti büyüklerime minnettarlığımı buradan iletmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

298total visits,1visits today