Kahramanmaraş’ta En Çok Sevilen Radyo Programı Olmayı Kısa Sürede Sağlayan Doğan’la Müzik Kutusu Dur Durak Bilmiyor.

Dinleyici ile iletişimi güzel sağlayan ‘Doğan Bora’ gün geçtikçe geniş kitlelere hitap ediyor.
Geçtiğimiz günlerde 96.6 Kentin A Kalitesi Cesur Fm’e transfer olan program her kitleye hitap edebilicek kapasitede, Hafta içi hergün 17:00 – 19:00 arası dinleyicisi ile buluşan program “Doğan’la Müzik Kutusu” program içerisinde günün konusu, dedikolar ve eğlenceli haberleri ile en çok dinlenen Türkçe ve Yabancı şarkılara da yer vermektedir. Aynı zamanda güncel müzik haberleriyle dinleyicisini bilgilendiren ‘Doğan Bora’ ilerleyen günlerde programın formatına artılar katacağınında habercisi oluyor.
   Kentin A Kalitesi Cesur Fm 96.6 Frekansından karasal yayın yaparken, internet üzerinden dünyaya hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde dinleyici kitlesine sahip olan ‘Doğan Bora’ dikkatleri üzerine çekerek radyosunu türkiye genelinde marka yapma yolunda ilerliyor. Türkiye genelinde düzenlenen 3. Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerine ‘Yılın En iyi Yerel Radyo’ katogorisinde yarışmasına ön ayak olmuştur. Çalışmalarının devam ettiğini ve iddialı olmasalarda bu katogoride yarışmanın mutluluğunu paylaştığını ifade ediyor.
   Yerel radyolardaki bu güzel hadiseyi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Hafta içi hergün 17:00 ila 19:00 arası “Doğan’la Müzik Kutusu” Programının takipçisi olduğumuzu ve bu kutlu yolda başarılarının devamını dilediğimizi bildiririz.