Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili adayı NildenBayazıt, hemşireler haftası kapsamında hastaneleri ziyaret etti. Hemşirelerle görüşen NildenBayazıt, 7 Haziran seçimleri için oy isterken hastane çalışanlarına karanfil dağıttı. Hastanede, tedavi için gelen hastalar ve aileleri ilede görüşen Bayazıt “Biz parti olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında yer aldık. Ben bir doktor eşi olarak sağlık çalışanlarının sorunlarını çok iyi biliyorum” dedi. 7 Haziran genel seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP milletvekili adayı NildeBayazıt, “Türkiye’nin refaha kavuşması için tüm halkımızın bu dönem CHP’ye oy vermesini talep ediyoruz” dedi.

“Ben herkese şunu soruyorum, diğer herhangi bir partinin programını bizim programlarımızla yan yana koyun ve aradaki farkı herkes görecek.  Her kitleden her seviyeden toplumun her köşesinden insanlarımız için ayrı ayrı programlarımız var” diyen Bayazıt, CHP iktidarında toplumun mutlu olacağını müjdesini verdi.

Hastane ziyaretlerinden sonra esnafı da gezen Beyazıt, CHP iktidarında esnafların rahat edeceğini anlattı.

Engelliler Derneğinin düzenlemiş olduğu yürüyüşe de katılan NildenBayazıt, “Engelsiz bir Kahramanmaraş için derneğimizle yürüdük. Engelli sorunlarının çözümleri CHP programında var” diye konuştu.

chp f chp f 2 f 2