Valimiz Sayın Mustafa Hakan Güvençer, 01 Temmuz 2015 Çarşamba günü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek ilimizde bulunan spor komplekslerini gezdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakçı tarafından karşılanan Vali Güvençer, Müdürlüğün faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Sayın Valimiz, büroları da gezerek personel ile sohbet etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 12 Şubat yüzme havuzunda incelemelerde bulunan Vali Güvençer, Osman Sayın Spor Salonunu da Yaz Spor Okulları kapsamında spor yapan çocuk ve gençler’in oyunlarına eşlik etti. Buradan Gençlik Merkezine geçen Vali Güvençer, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Asım Demirdöğen’den kurumun faaliyetleri hakkında bilgiler alarak sınıflarda eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

Son olarak Vali Saim Çotur Kapalı Spor Salonunda incelemelerde bulunan Vali Güvençer, yapımı devam eden ve tamamlanan spor komplekslerini gezerek Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakçı’dan bilgiler aldı.

IMG_5076 IMG_5088 IMG_4925 IMG_4947 IMG_4971 IMG_4998 IMG_5075