Anne ve bebek ürünleri sektörünün öncü firması ebebek, 76. mağazasını Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açtı.

Türkiye’nin ve dünyanın ünlü markaları ile her yaştan ziyaretçisine kaliteli ve konforlu bir alışveriş ortamı sunan Piazza AVM’nin mağaza karmasına, anne ve bebek ürünleri markasıebebek de eklendi. Anne-babaların bebekleri için aradıkları her şeyi anne ilgisi, uzman bilgisi ile aynı çatı altında onlara sunan ebebek’in 750 metrekarelik Piazza mağazasının açılışı, ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, diğer şirket yetkilileri ile çalışanlar ve AVM ziyaretçilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 76 MAĞAZAYA ULAŞTI

ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, 15 yıldır hız kesmeden Anadolu’da yaygınlaşmaya devam eden ebebek’in öncelikli amacının, bebeği için hep en güzelini düşünen anne ve babaların yanında yer almak olduğunu belirtti. Erdoğmuş, “ebebek olarak, anne ve babaların bebekleri için tüm ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyor, bebeklere anne şefkatiyle yaklaşmayı esas kılıyoruz. Kahramanmaraş’ta açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni mağazamız ile birlikte Türkiye genelinde ebebek.com internet satış sitemiz dahil 76 mağazamız ile hizmet sunmaya başladık” dedi.

 2020 HEDEFİ 130 MAĞAZA

2016 yılı sonunda 83 mağazaya, 2020 yılında ise 130 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Erdoğmuş, “Açtığımız her yeni mağazamızda hedeflerimize bir adım daha yaklaşmış olmanın heyecanını yaşıyoruz” diye konuştu.