AK Parti’nin şu ana kadar Kahramanmaraş merkezin yanısıra Göksun, Afşin, Elbistan, Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu ilçeleri olmak üzere 1 merkez ve 6 ilçe seçim bürosunun açılış töreni yapıldı.

Bunların tamamını BBB mensubu gazeteciler bizzat yerinde takip etti. BBB üyeleri; “Şunu belirtmek gerekir ise; 7 büronun açılış törenleri arasında en canlısı, en görkemlisi ve en hareketlisi Türkoğlu seçim bürosunun açılışı oldu. Tabi bunda en büyük pay ve emek sahibi; teşkilat kültürü hayli yüksek olan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve ekibinindir” ifadesini kullandı.

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam ile uzun yıllardır sıkı ilişkiler içerisinde bulunan Osman Okumuş’un başta AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal olmak üzere AK Parti İl Başkanı Metin Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve diğer isimlerle de olan sıcak ve samimi ilişkileri hayli takdir topluyor.

Osman Okumuş’un şu anki tek hedefi ise 7 Haziran seçimlerinden Türkoğlu ilçesi olarak yüksek oy oranında AK Parti’ye destek verebilmek.

DSCF6057 6 DSCF6041 DSCF6043