Kahramanmaraş’ta Mehmet Mustafa Ş., av tüfeğiyle boşanma aşamasındaki eşi ile kayınvalidesi ve kayınbabasını vurdu. Kayınvalide ölürken, eşi ve kayınpederi ağır yaralandı.

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir kişi, boşanmak üzere olduğu eşi ile kayınvalidesi ve kayınpederine av tüfeğiyle kurşun yağdırdı. Olayda kayınvalide hayatını kaybederken, eşi ve kayınpederi ağır yaralandı.

AİLESİ İLE YAŞAMAYA BAŞLADI

Edinilen bilgiye göre, eşine boşanma davası açan Tülay G.Ş., bir süre önce Cumhuriyet Mahallesi Tokdemir Sokak’taki tek katlı evde oturan ailesi ile yaşamaya başladı.

AV TÜFEĞİ İLE ATEŞ AÇTI

Mehmet Mustafa Ş., akşam saatlerinde boşanma aşamasındaki eşi Tülay (36) ve ailesinin yaşadığı eve geldi. Burada eşi Tülay ile kayınbabası Hasan (66) ve 57 yaşındaki kayınvalidesi Cennet G. ile bir süre tartışan damat, yanındaki av tüfeği ile ateş etmeye başladı.

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Şahin’in silahından çıkan saçmalar, eşi Tülay ile kayınbabası Hasan, kayınvalidesi Cennet G.’nin vücuduna isabet etti. Mehmet Mustafa Ş. ise olay yerinden kaçtı.

KAYINVALİDE HAYATINI KAYBETTİ

Kanlar içerisinde kalan baba, anne ve kızlarının yardımına ise silah seslerini duyan komşuları yetişti. 112 Acil Servis’e ait ambulanslarla Elbistan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan kayınvalide Cennet G., doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Ağır yaralanan kayınpeder Hasan G. ile durumu daha iyi olan kızı Tülay G.Ş., ilk müdahalenin ardından ambulansla Kahramanmaraş’a sevk edildi.

TÜFEĞİYLE POLİSE TESLİM OLDU

Mehmet Mustafa Ş., olay yerine yakın bir bölgede olayda kullandığı av tüfeği ile birliktepolis ekiplerine teslim oldu. Polis ekipleri, olayın yaşandığı ev ve çevresinde geniş çaplı araştırma yaptı.