Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Şırnak’ın Cizre ilçesinde teröristlerin açtığı ateş sonucu yaralanan Elbistanlı özel harekât polisine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Elbistanlı özel harekât polisi Ali Özdemir, 27 Aralık 2015’te görevli olarak gittiği Şırnak’ın Cizre ilçesindeki operasyonlar sırasında teröristlerin açtığı ateş sonucunda sol bacağına isabet eden kurşunla yaralandı.

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda yaklaşık 6 yıldır görev yaptığı öğrenilen özel harekât polisi Özdemir, tedavisinin ardından memleketi Elbistan’a geldi. Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile birlikte Elbistan’a gelerek yaralı özel harekat polisi Ali Özdemir’in baba ocağını ziyaret etti.

Vali Güvençer, Elbistan’a gerçekleştirdiği geçmiş olsun ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Şahin Kocaköse ve İlçe Emniyet Müdürü Barış Murat Başol eşlik etti. Vali Güvençer ve Emniyet Müdürü Yılmaz, yaralı özel hareket polisi Ali Özdemir, babası Fehmi Özdemir ve yakınları tarafından karşılandı.

Vali Güvençer, yaralı polis memuru Ali Özdemir’le yakından ilgilenirken kendisi ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti. İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz da saldırıdan yaralı olarak kurtulan Özdemir’e acil şifalar diledi.

Baba Fehmi Özdemir de Vali Mustafa Hakan Güvençer ve İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ın Kahramanmaraş’tan gelerek geçmiş olsun dileğinde bulunmasının kendilerini çok sevindirdiğini kaydetti. Baba Özdemir, Vali Güvençer başta olmak üzere kendilerine geçmiş olsun dileklerinde bulunan yetkililere teşekkür etti.
????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????