Kahramanmaraş Merkez İlçe Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bölgede bulunan tüm pazar yerlerinin üzerinin kapatılarak modernize edileceğini müjdesini verdi.

Haftanın her günü farklı bölgelerde kurulan semt pazar yerlerinin standarda kavuşturularak modernize edileceğini anlatan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Divanlı mahallesi Çarşamba pazarını gezerek incelemelerde bulundu. Burada hem pazar esnafıyla hem de vatandaşlarla sohbet eden Başkan Okay, pazar yerleri konusundaki projelerini paylaşarak fikir istişaresinde bulundu.

Konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini anlatan Başkan Okay, şunları söyledi :

“Farklı mahallelerimizde hizmet veren semt pazar yerleriyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Pazar yerlerimizin üzerini kapatarak daha modern bir şeklide hizmet vermesi için proje hazırlıyoruz. Burada vatandaşlarımızla ve pazar esnafıyla görüştük. Onların da görüş ve önerileri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu millet her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Bizde en iyi ve en güzeli yapmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Pazar esnafı ve vatandaşlarda konuyla ilgili görüşlerini bildirerek memnuniyetlerini dile getirdi. Özellikle pazar yerlerinin üzerinin kapatılmasının bir çok sorunu çözeceğini ifade eden pazar esnafı, çalışmaların biran önce tamamlanması temennisinde bulundu.

NST_5180 NST_5142 NST_5163