Milletvekili Özdemir’in Ramazan Bayramı mesajı!

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Av. Ahmet Özdemir, tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum dedi.

Milletvekili Özdemir mesajında: “Bütün milletimizin, bütün İslam âleminin ve kahraman şehrimizin evlatlarının bayramını kutluyorum. Güzel ve mutlu bir günü huzurla geçiriyoruz. Önemli olanda bu. Milletimizin huzuruna mutluluğuna vesile olmasını diliyorum. Herkesin bayramını kutluyorum” dedi.

Milletvekili Sezal’ın Ramazan Bayramı mesajı!

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal, Ramazan Bayramı dolaysıyla mesaj yayınladı.

Milletvekili Sezal, mesajında: “Ramazan birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin, yardımlaşmanın en yoğun olduğu zamanlar. İnşallah Müslümanlar 11 ayıda ramazan gibi geçirir. Çünkü biz her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe, yardımlaşmaya ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Eğer bunu fark edip idrak edebilirsek, Müslüman kardeşliğini sadece bir ay değil 11 ay devam ettire bilirsek inşallah hem ülkemizin hem de dünya Müslümanlarının kurtuluşu olacaktır diye düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda böyle olur. Bu vesile ile tüm Kahramanmaraş halkımızın bayramını tebrik ediyorum. Birlik, beraberlik içerisinde aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili Öçal: “Tüm İslam âleminin bayramını tebrik ediyorum”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Kahramanmaraş Valilik meydanında düzenlenen bayramlaşma programında konuştu.

Bugün bütün Kahramanmaraş burada ifadelerini kullanan Milletvekilli Öçal: “Muhalefeti ile İktidarı ile bütün Kahramanmaraş burada. Güzel bir bayram örneği göstermekteyiz. Öncelikle tüm Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Terörle olan mücadelemiz topyekûn devam edecek. Biz bu bayram havasının 23 Haziran’da İstanbul’da yaşayacağımıza inanıyoruz. Tüm İslam âleminin ve Kahramanmaraşlı vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.