Tüketicilere alış-veriş rahatlığı ve ucuzluğu getiren Özçam Market, 3 talihliyi daha araba sahibi yaptı.

İŞTE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI.

Başlıksız-2

çekiliş sonuçları

Özçam Marketler 1996 Yılında 8 personeli ile K.MARAŞ halkına hizmet vermeye başladı.

Marketçilik anlayışının çokta yaygın olmadığı o yıllarda müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmetini eksiksiz yerine getirerek günden güne müşteri desteği ile büyümeye başladı.

Her geçen yıl hizmet çıtasını biraz daha arttıran özçam marketler kaliteden asla ödün vermemiştir. Ve özçam marketlerin bu hizmeti K.MARAŞ halkı tarafından ödüllendirilmiştir.

1

Birlik ve beraberlik tutkusunu iş hayatında müşterisine verdiği güvenle kazanan özçam marketler, Şimdi ise yine en başlıca öncelik verdiği, tüm çalışanları ile hayata geçirdiği kalite’de özverili olmayı güven’de tamlık hissini ve hijyende ise alın teri emeğini gözler önüne sererek bölgenin en iyi marketler zinciri unvanını kazanmıştır.

2

Kuşkusuz özçam marketlerin bu kazanımları Kahramanmaraş halkının kazanımıdır.

Değişim kazanımla başlar bilincini’de unutmayan özçam marketler çağa ayak uydurarak en gelişmiş modern marketleri kent halkının hizmetine sunmaya devam ediyor.

3

2015 yılı itibariyle Necip Fazıl şubesi, Hürriyet şubesi, Şehit Abdullah Çavuş şubesi Abdulhamidhan şubesi ve tekerek şubesiyle, toplamda 5 mağzası ve 130 çalışanı ile Kahramanmaraş’a istihdam sağlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Özçam Marketler sporda, eğitimde ve şehrimizin gelişimindeki gereken maddi, manevi katkıyı sağlamaktadır ve bu desteklerini sürdürecektir.

4

Özçam’ın en büyük sermayesi empati yapmasıdır.

Kendisini devamlı müşteri gibi düşünür ve onun yerine koyar.

Ve Öz çam marketler diyor ki evime götürmediğim ürünü rafıma ve reyonuma asla koymam.

İlk hediye çekilişini geçen yıl gerçekleştiren özçam marketler çekilişte 3 müşterisine otomobil birçok müşterisine beyaz eşya, elektronik ev aletleri ve sayısız hediye kazandırmıştır.

çekiliş sonuçları