İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ayşe Kıraç, Ziraat Mühendisleri Odası Kahramanmaraş Şubesi’ne ziyarette bulundu.

Kıraç’tan ZMO’ya Ziyaret

İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayları listesine sürpriz bir şekilde giren ünlü Sanatçı Kıraç’ın kardeşi Ayşe Kıraç, seçim çalışmalarına hızlı başladı.

İYİ Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ayşe Kıraç, seçim çalışmaları kapsamında STK ziyaretlerine Ziraat Mühendisleri Odası ile başladı.

ZMO Başkanı Doç. Dr. Ziya Dumlupınar ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Ayşe Kıraç, Kahramanmaraş’ta yaşamasa da doğup büyüdüğü memleketi ile bağlarını hiç koparmadığını söyledi.

Ziyarette kısaca kendini tanıtan Kıraç, Kahramanmaraş’a hizmet için aday olduğunu belirtti, kendisine ve partisinin tüm adaylarına destek istedi.

STK’ların önemine değinen Kıraç, bu anlamda Ziraat Mühendisleri Odası’nın da şehrin gelişmesine büyük katkısının olacağını ifade ederek: “Gelmeden önce çalışmalarınız ve araştırmalarınız hakkında bilgiler edindim. Etkin ve başarılı bir odasınız. Sizleri tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Bilindiği üzere İYİ Parti milletimizin ihtiyacı üzerine doğmuş bir parti. Yeni kurulmuş bir parti olmasına rağmen ülkemizin sorunlarına çözüm politikalarını da beraberinde getirmiş iddialı bir parti. Aynı zamanda bütün sorunların ortak akılla çözüleceğine inanıyoruz. Bu anlamda sizlerin de sunacağı katkıyı çok önemsiyorum. Çıktığımız hizmet yolunda sizlerin de desteğini istiyorum” dedi.

Kahramanmaraş’ın tarımsal varlıkları hakkında Başkan Dumlupınar’dan bilgiler alan Kıraç, kendisine yöneltilen soruları da cevapladı, beklentileri not aldı.

Başkan Dumlupınar da, temsilde adaletin sağlanması adına kadınların aktif siyasette yer almalarını önemsediğini söyledi ve Kıraç’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti, çalışmalarında başarılar diledi.