Deniz Sigorta Kahramanmaraş
Ana Sayfa Ekonomi, Genel, Manşet 29 Haziran 2022 237 Görüntüleme

KAMTİAD, Kahramanmaraş KOSGEB Müdürü Yasin YÜKSEK’i ziyaret etti.

Deniz Sigorta Kahramanmaraş

KAMTİAD, Kahramanmaraş KOSGEB Müdürü Yasin Yüksek’i ziyaret ederek Kahramanmaraş’ta iş insanlarına KOSGEB’in yapacağı destekler hakkında bilgiler aldılar.

KAMTİAD yönetim kurulu başkanı Hasan Esat IŞIK, KOSGEB destekli işyerlerinin daha verimli çalışma yapabilmesi amacıyla ellerinden geleni yapacaklarını ve ekonomik kırizden etkilenen iş yerleri için kendilerininde yakın zamanda çeşitli çalışma yapacaklarını söyledi.

IŞIK amaçlarının Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren iş insanları’nın sorunlarına çözüm üretmek olduğunu söyleyerek, “Kahramanmaraş’ta iş insanlarının sorunlarına bir nebze çözüm ürete biliyorsak ne mutlu bize.” diyerek, Önümüzdeki dönemde Kahramanmaraş’ta iş insanların sorunlarını çöze bilmek adına çeşitli çalışmalar yapacaklarını ve bu konu için her kurum ile görüşeceklerini söyledi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Kahramanmaraş Web Tasarım | Proturk.Net Kahramanmaraş Beyaz Eşya Servisi Kahramanmaraş Buzdolabı Servisi Kahramanmaraş Çamaşır Makinesi Servisi Kahramanmaraş Bulaşık Makinesi Servisi Kahramanmaraş Klima Servisi Kahramanmaraş Kombi Servisi Kahramanmaraş Petek Temizleme