Kahramanmaraş’ta yeni yılın ilk bebeği, Serdar ve Yasemin Bodur çiftinin oldu. 2 kilo 800 gram ağırlığında dünyaya 15 gün erken gelen kız bebeğe ‘Sudenaz’ adı verilirken,İstanbul’da üniversitede okuyan halası Nezihe Bodur, yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya gelen yeğenini telefonla görüntülü arayarak gördü.

Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde yeni yılın ilk dakikasında Haydarbey Mahallesi’nde oturan 1 yıllık evli, oto döşemecisi 29 yaşındaki Serdar ve 22 yaşındaki Yasemin Bodur çiftinin ilk çocuğu dünyaya geldi. Ailesi, dünyaya 15 gün erken gelen 2 kilo 800 gram ağırlığındaki kız bebeğe ‘Sudenaz’ adını verdi. Sudenaz’ın İstanbul Maltepe Üniversitesi’nde Psikoloji Rehberlik ve Danışmanlık Bölümü’nde okuyan Nezihe Bodur, Kahramanmaraş’taki ailesini telefondan görüntülü arayarak dünyaya gelen yeğenini uzun süre izledi.

Normal doğumla sağlıklı olarak dünyaya gelen Sudenaz’ın babası Serdar Bodur, “Normalde doğuma daha 15 gün daha vardı. Ama bugüne kısmet oldu. Çok mutluyuz. Allah herkese evlat nasip etsin. Bizim ilk çocuğumuz kız olarak dünyaya geldi, adını Sudenaz koyduk. Kızımız teknolojiyle de erken tanıştı. İstanbul’da üniversitede okuyan halası, telefonla arayarak kızımı gördü. Çok mutluyuz” dedi.