İlimizde İhtiyaç Akademi KPSS Kursu’nun geleneksel hale getirdiği bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan KPSS öncesi Son Tekrar Kampı’nı 16-17-18 Nisan tarihlerinde , Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde , saat 8:00 ile 18:00 arasında  yapacağı K.Maraş ili tüm öğrencilerine duyurdu.

Alanında tecrübeli ,uzman öğretmenlerle Coğrafya,Tarih,Anayasa,Eğitim Bilimleri derslerinin soru çözümü ve konu anlatımı son tekrarların yapılacağı bu proğrama hem ilimiz hem de il dışından gelen öğrenciler tarafından önceki senelerde olduğu gibi bu senede büyük ilgi bekleniyor.

KPSS’ye hazırlanan proğrama katılan öğrencilerimiz ; Coğrafya ,Tarih , Anayasa ,Eğitim Bilimleri‘nden KPSS’de çıkacak  soruları yoklama , çıkabilecek  soru tarzlarını öğrenme ,konu detaylarını hatırlayıp  ayrıntıları seçerek son kez eksiklerini tamamlayıp  doğru net sayılarını yükseltecekler.

Proğram boyunca öğrencilerimizin motivesi göz önüne alınarak çeşitli etkinlikler yapılacaktır.Bu etkinlikler içerisinde düzenlenecek çekilişlerde Antalya’da deniz kenarında bir haftalık tatil,mini tabletler ve çeşitli hediyeler siz öğrencilerimizin olacak .Proğramın son gününde çalışmalaramız mini konserle sona erecek.