2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet proğramı kapsamında düzenlenen Hentbol  Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Turnuvaları Osman Sayın Spor Salonunda düzenlenen Kupa Töreni sonunda tamamlandı. Turnuvada ilk dörde giren Yıldız Kızlar ve Erkekler Hentbol Okul Takımlarına Kupa, Madalya ve Başarı Belgesi takdim edildi.

IMG_9864

Turnuva sonunda Hentbol Yıldız Kızlarda; İl Birinciliğini Altınova Çiçek Orta Okulu elde ederken, İkinciliği Aslanbey Orta Okulu, Üçüncülüğü Pazarcık Narlı Çimko Orta Okulu Dördüncülüğü ise Sümbüllü Orta Okulu elde etti.

IMG_9806

Hentbol Yıldız Erkeklerde ise sıralama şu şekilde gerçekleşti; İl Birincisi Gazi Orta Okulu, İkinci Zeki Karakız Orta Okulu, Üçüncü Aslanbey Orta Okulu Dördüncü ise Cumhuriyet Orta Okulu oldu.

IMG_9819

Hentbol Yıldızlar il seçmelerine katılarak derece elde eden okul takımlarının Madalya ve Kupaları veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ” Tüm katılımcı okul takımlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca Derece elde eden takımlarımıza bölgesel turnuvada İlimiz adına başarılar diliyorum” dedi.

IMG_9859