ÖNCELLİKLE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKAN SN.AHMET KUYBU’YA SAMİMİYETİNDEN VE SICAK KARŞILAMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUZ. AYRICA DİĞER TÜM ODA BAŞKANLARIMIZA KATILIMLARI VE İYİ DİLEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

GÖRÜŞMEMİZDE ÖNCELİKLE, GENEL MERKEZİMİZE VE SN.GENEL BAŞKANIMIZA DA SUNDUĞUMUZ, KAHRAMANMARAŞ İÇİN UZUN VE DATAYLI ÇALIŞMALAR SONRASI HAZIRLADIĞIMIZ PROJE VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ BAŞKANLARIIMIZA DA TAKDİM ETTİK. TOPLUMUN BEL KEMİĞİ OLAN ESNAFLARIN SIKINTILARI SİYASİLER İÇİN ÖNCELİKLİ ÖNEM ARZ EDEN KONULARDAN OLMASINI GEREKTİĞİNE OLAN İNANCIMIZI BELİRTTİK.

6 YILLIK İL BAŞKANLIĞI DÖNEMİMİZDE HER KESİMLE OLDUĞU GİBİ ESNAF VE SANATKARLARIMIZINDA YANINDA BULUNMAMIZIN, TEORİDE KALMAYIP SAHADA ÇALIŞMA YAPMAMIZIN, KENDİMİNDE ESNAF OLMASI DOLAYISIYLA ESNAFIMIZIN DERTLERİYLE İÇ İÇE OLMAMIZIN VE ÇÖZÜMLER ÜRETMEMİZİN OLUMLU GERİ DÖNÜŞÜNÜ GÖRMEK BİZİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETMİŞTİR.

BURDAN BİR KEZ DAHA SN.ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BİRLİĞİ BAŞKANIMIZA VE DİĞER TÜM KIYMETLİ ODA BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.