Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak ve Ak Parti Kahramanmaraş Teşkilatı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

KSÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Niyazi Can’ı tebrik eden Milletvekili Dilipak, hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılarının devamını diledi.

Ziyaretin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini ifade eden Rektör Can Kahramanmaraş’ın bilim, teknoloji ve eğitim lokomotifi olan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesini daha ileri noktalara taşımak için gayret göstereceklerini söyledi.

Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, “Üniversitenin birlik ve beraberliğinin daha da güçlendirilmesi, her alanda kalitenin arttırılması için çaba göstererek, herkesin kendini mutlu hissettiği bir üniversiteyi tüm çalışanlarımızla birlikte tesis edeceğiz.” dedi.

Ziyarette Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Fırat Görgel, Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Av. Muhammed Necmettin Sertpolat, Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, Onikişubat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemil Özdöşemeci ve Onikişubat İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları hazır bulundu.