MHP Kahramanmaraş Milletvekilli aday adayı İş adamı Fatih Mehmet Ceyhan, parti il binasında düzenlediği programla görücüye çıktı.

Programda konuşan Ceyhan, “Ülkemizin geldiği bu noktada, 24 Haziran seçimleri çok önemli. Etrafımızda ateş çemberinde bu seçimler çok önemli, bunu gerçekten bir fırsat bilelim ve hata yapmayalım. Bu dönemde gösterilecek olan milli duruş, şehitlerimize vefa, milletimize beka borcumuzdur.” Dedi.

Kahramanmaraş’a ekonomik katkı sağladığını vurgulayan Fatih Mehmet Ceyhan şunları söyledi: “2014 yılında sporla ilgilenen kardeşlerim bilecek, Kahramanmaraşspor PTT 1. Lig’den ciddi borçlarla bir alt lige düştü, yönetimi de Kahramanmaraşlı bile değildi. İstanbul’dan bir aileydi ve bu takımı kimse almamıştı. Biz yine milliyetçilik ruhumuz, sosyal değerlere olan inancımız ve şehrimize olan bağlılığımızı gösterebilme bilinciyle takımı yaklaşık 10 buçuk trilyonla devraldım. Ve dört yıldır da Kahramanmaraşspor kulüp başkanlığını yapmaktaydım. Ama şerefiyle, onuruyla bu davada olmak adına, sporu da siyasete karıştırmamak adına geçen hafta aday adaylığımdan dolayı Kahramanmaraşspor kulübünden etik olarak ayrılmak zorunda kaldım.”

Programa MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar ile çok sayıda partili katıldı.