Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Buğsaşspor’dan Kudret ileriyi sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı.

2014-2015 sezonuna şampiyonluk parolası ile başlayan Mavi Fırtına ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. İlkyarı sonunda 6 oyuncuyla yolları ayıran Mavi Fırtına, Ara transfer döneminde 7 oyuncuyla sözleşme imzalamıştı. Teknik ekibin raporu doğrultusunda forvet oyuncusu Kudret İleri’nin Takımı Buğsaşspor ile yapılan görüşmeler sonunda sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşma sağlandı.

KUDRET İLERİ’Yİ  TANIYALIM

24 Şubat 1996 yılında İzmir Konak’ta doğan genç forvet oyuncusu Futbola Çaycumaspor’da başladı. Daha sonra Zonguldak Sarayspor ve İstanbul Başakşehir takımlarına transfer olan başarılı oyuncu 2013 yılında Buğsaşspor’a transfer olarak bu takımda Profesyonel oldu. Futbol kariyerinde toplam 74 maçta mücadele eden genç oyuncu 25 maçta gol sevinci yaşadı. Sezonun ilkyarısında Buğsaşspor forması giyen Genç forvet oyuncusu 16 maçta forma giydi ve 3 maçta gol sevinci yaşadı.