Bu Kavşak Yayaların Korkulu Rüyası Oldu

Bu Kavşak Kahramanmaraş’ta vatandaşların korkulu rüyası oldu.

 

Ölümle Burun Buruna

Kahramanmaraş Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğünün oradaki kavşakta vatandaşlar karşıdan karşıya geçebilmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar.

Bu Kavşaktan Kim Sorumlu?

Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünün oradaki kavşağa çıkıp bir göz attığınızda yetkililerin ne bir trafik lambasıyla ne de bir trafik polisiyle cadde üstünde hiçbir önlem almadığını göreceksiniz. Bu görev Trafik Şube Müdürlüğüne mi düşecek? Yoksa Büyükşehir Belediyesi mi üstlenecek? Bu durumu her kim üstlenecekse biran önce üstlense herkes için iyi olacak.

1 Saniyelik Boşluk Kötü Sonuçlar Doğurabilir!

Bölgede trafik lambalarının yanmayışı ve trafik yoğunluğu yüzünden her an insanlar ölümle burun buruna geliyor. Bir kişinin bir anlık dalgınlığı birçok kişinin canına ve malına ciddi boyutlarda hasar verebilir. Özellikle akşam saatlerinde günün en kalabalık trafik sıkışması yaşanırken, vatandaşlarda bu duruma biran önce çözüm bulunmasını istediler. İnsanların hayatını tehlikeye atan bu yol, zaman zaman dikkatsiz sürücüler yüzünden yayaların korkulu rüyası oldu.  Ve yetkililer bir an önce önlem almaz ise büyük sorunlara yol açacağa benziyor.

DSC_0629 DSC_0635 DSC_0625