Kahramanmaraş Merkez İlçe Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, yeni yılın tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Başkan Okay, yayınladığı yeni yıl mesajında 2016 yılının başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesini diledi. 2015 yılının İslam coğrafyasının kanayan yaralarıyla geçtiğini ifade den Başkan Okay, 2016 yılından beklentisinin İslam coğrafyasının ve Türkiye’nin huzura kavuşması olduğunu anlattı.
2015 yılında Dulkadiroğlu’nun gelişmesi ve kalkınması adına bir çok adım attıklarını anlatan Başkan Okay, yeni yılda da projelere devam ederek ilçeyi 2023’e hazırladıklarını aktardı. Başkan Okay, yeni yıl mesajını şu şekilde sürdürdü: “Acısıyla ve tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2015 yılı yoğun belediyecilik çalışmalarıyla geride kaldı. 2016 yılında da bu hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz ve ilçemizin daha modern ve güzel hale gelmesi için gayret göstereceğiz. Vatandaşlarımızın da desteğiyle tarihiyle ön plana çıkan Dulkadiroğlu’nu yeni yılda da inşa etmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesini yüce rabbimden niyaz ediyorum”