Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Dulkadiroğlu Belediyesi Basın Yayın’da görevli Sefa Ekmekçi, Şükran, İlhan çiftinin güzel kızı Hilal Çelik ile dünya evine girdi.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Dulkadiroğlu Belediyesinde Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde görevli yapan, Sefa Ekmekçi ile Babasına ait aile şirketinde çalışan yapan, Hilal Çelik, Kahramanmaraş’ın en modern düğün salonu olma özelliğini taşıyan Liva Düğün Salonunda dünyaevine girdiler.

Sefa ve Hilal çiftinin düğün merasimine Ak Parti Gençlik Kolları yoğun ilgi gösterirken, çiftin nikâhını Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay kıydı. Nikâh şahitleri ise Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve Ak Parti Milletvekili Adayı M. Uğur Dilipak, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Av. Fırat Görgel oldular.

Sefa & Hilal Ekmekçi çiftinin muhteşem düğününde Ak Parti camiasının yanı sıra, Dulkadiroğlu Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler bölümünde çalışan mesai arkadaşları Ekmekçi’yi bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

NST_6996 NST_7024