AK Parti’den 25. Dönem Kahramanmaraş milletvekili aday adayı olan sanayici-işadamı Mahmut Arıkan, seçim çalışmalarını çok yoğun şekilde sürdürüyor.
Aday adayları içerisinde en aktif çalışmayı ortaya koyması ile dikkat çekerek büyük beğeni toplayan Mahmut Arıkan, yoğun şekilde de ziyaretlerine devam ediyor.
Kahramanmaraş’ın basın alanında deneyimli isimleri; Abid Vanlı, Mehmet Taş, Yener Atlı, Mustafa Nuri Şirin ve Lütfi Yıkan’dan oluşan Birleşik Basın Birliği (BBB) mensubu gazeteciler ile buluşan Mahmut Arıkan, siyasi gündem ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Bu arada Karaozan Eshabil Karademir ise rahatsızlığı nedeni ile buluşmada yer alamazken, gazeteci Mesut Tuğrul da sohbette hazır bulundu.

Samimi bir ortamda yapılan sohbette ortak payda Kahramanmaraş ve Türkiye oldu. 7 Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti’nin hedefi olan 400 milletvekilini çıkartabilmek için tüm parti camiasına büyük görevler düştüğüne dikkat çeken Mahmut Arıkan, bu hedef doğrultusunda Kahramanmaraş’tan da 7 milletvekili çıkartacaklarını öne sürdü.
Arıkan; “İstikrarın devam için, yeni bir Türkiye, Kahramanmaraş  ve yeni bir anayasa için tüm halkımızı AK Parti iktidarına destek vermeye davet ediyoruz” diye konuştu.

DSCF4572 DSCF4575 MAHMUT ARIKAN BBB SİTE DSCF4565