Dört mevsim süren kampanyaları ile kazançlı ve hesaplı alışveriş fırsatı sunan Kahramanmaraş Piazza AVM, ziyaretçilerine sürpriz hediyeler kazandırmaya devam ediyor.

19-30 Eylül tarihleri arasında, hafta içi günlerde Piazza AVM’den alışveriş yapanlar ekstra kazançlı çıkıyor. 100 TL, 300 TL, 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, çeşitli hediyeler kazanma şansı elde ediyor.

100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar tıraş losyonu, duş jeli, mutfak önlüğü, Pizza Pizza yemek kuponu, Bursa Kebap yemek kuponu, McDonald’s yemek kuponu, buz pisti kuponu veya demleme çaydanlığından birini kazanıyor. 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Koçtaş 25 TL hediye çeki, Toyzz Shop hediye çeki, Playland, H&M 25 TL hediye çeki, ev seti, yüz havlusu ya da plaj havlusundan birine sahip olurken; Piazza AVM, 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara ise pırlanta yüzük, gram altın, baskül, mikser, ütü meyve sıkacağı, doğrayıcı, blender, saç maşası, kettle, çay makinesi, elektrikli süpürge, el blender veya Türk kahvesi makinesi hediye ediyor.

Piazza AVM’nin bu kampanyasından Piazza Club üyeleri yararlanabiliyor. Henüz üye olmayan ziyaretçiler, AVM’nin danışma birimine başvurarak ücretsiz üye olabiliyor.