Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Kahramanmaraş 1’nci sıra milletvekili adayı Ali Öztunç Sivil Toplum Kuruluşları (STK)’nı ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç Seçim Çalışmaları Kapsamında bugün Kent Merkezindeki Sivil toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek başladı İlk Olarak Kahramanmaraş Ticaret Borası ile Başlayıp K.Maraş Ziraat Odası, Kartal kaya Sağ suluma Birliği, Makine Mühendisler odası ile ziyaretlerine devam etti.

STK’larla oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç partisinin seçim vaatlerini anlatı.  Öztunç ziyaret esnasında 12 yıllık AK Parti döneminde Kahramanmaraş’a bir şey kazandırmadığını söyleyerek, milletvekili olduğu takdirde Kahramanmaraş’ın bu geri kalmışlığının önüne geçeceklerini söyledi.

Kahramanmaraş’ı, BizKahramanmaraş yapıp doğruyu ve gerçekleri her koşulda, her zorlukta savunan, pes etmeyen, onurlu duruşunu bozmadan yaşayan, o güzel insanlar gibi olmaya ve her ne pahasına olursa olsun güzel insanlarımız için, birlik beraberliğimiz için,  Kahramanmaraş için, doğru olan yolda hizmet etmeye hazırız.Halkımızın da desteği arkamızda 2 Kasım sabahı Kahramanmaraş milletvekili olarak Kahramanmaraş ve ülkemiz için var gücümle çalışacağım” diye konuştu.

Öztunç son olarak kendisin gösterdikleri ilgiden dolayı STK’lara teşekkür etti.

STK’lar da kendilerini ziyaret eden CHP Milletvekili Adayı Ali Öztunç’a çıktı yolda başarılar diledi.

Öztunç Daha sonra ise Ankara’da Bombalı saldırı sonucu Hayatını kayıp eden 19 Yaşındaki Üniversite Öğrencisi Ali Deniz Uzatmaz’ın  Ailesine Taziye ziyaretinde Bulundu.

0total visits,1visits today