Kahramanmaraş’ta HK Terapi Güzellik Merkezi tarafından tüm geliri Melek Çocuklar ve Aileleri Yardım Derneği’ne verilmek üzere yardım gecesi düzenlendi.

Saltanat Düğün Salonunda düzenlenen geceye Melek Çocuklar ve Aileleri Yardım Derneği Başkanı Özlem Çakmak, Başkan yardımcısı Sinem Birol Küçükönder, Üyeler Özlem Çitil Tatar, Bilge Doğan, Kevser Eren’in yanı sıra HK Terapi Güzellik Merkezi Müşterileri ve yardımsever bir çok bayan katıldı.

GECEYE KATILAN BAYANLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Ebruş Organizasyon tarafından tertip edilen yardım gecesinde Urfa Sıra Gecesi Grubunun söylediği birbirinden güzel şarkı ve türkülerle geceye katılan bayanlar gönüllerince eğlenme fırsatı buldular. Urfa Sıra Gecesi ekiplerinin yoğurdu çiğköfteler ise geceye katılan misafirlere ikram edildi.

Gecede ayrıca güzel giyinen bayanların uğrak yeri olan Hanzade Butik İşletme Sahibi Ebru Sayın da düzenlenen yardım gecesinde hem sponsor oldu, hemde düzenlediği çekilişlerle adeta geceye ayrı bir heyecan kattı.

Ebruş Organizasyon tarafından eksiksiz tertip edilen gecede ayrıca şehrin ileri gelen işletmeleri de tüm geliri Melek Çocuklar ve Aileleri Yardım Derneği’ne verilmek üzere düzenlenen geceye sponsor olarak destek verdiler.

BAYANLARIN YARDIM İÇİN YARIŞMASI BİZLERİ MUTLU ETTİ

Düzenlenen Yardım Gecesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Melek Çocuklar ve Aileleri Yardım Derneği Başkanı Özlem Çakmak, Bu geceyi düzenleyen HK Terapi Güzellik Salonu Sahibi Hayrunisa Karanfil hanımefendiye teşekkür ediyorum. Bu gecede elde edilen tüm gelirin Melek Çocukları 2018 Derneği’ne bağışlanacak olmasından dolayı çok mutlu oldum. Bu gecede Kahramanmaraş’ın önde gelen firmaların çekilişe katılmak için adeta bir biri ile yarışması da bizleri duygulandırdı. Bu yardım gecesinde emeği, yardımlarıyla derneğime destek olan tüm Kahramanmaraşlılara teşekkür ediyorum” dedi.

YARDIM GECESİNDE BİR ARAYA GELMEK İSTEDİK

HK Terapi Güzellik Salonu Sahibi Hayrunisa Karanfil ise, işyerimize gelen bayanlar arasında böyle bir organizasyon yapmayı planladık. Bu planımızın hayata geçirilmesinde Ebruş Organizasyon ve Hanzade Butik İşletme Sahibi Ebru Sayın’ın büyük emekleri oldu kendisine burada ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu gecede ayrıca yardımlarıyla Melek Çocuklar ve Aileleri Yardım Derneği’ne bağışta bulunan ve bizleri böyle bir organizasyonda yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah ilerleyen aylarda yine birlikte olmak ve bir araya gelmek için geceye katılan bayanlardan söz aldık” dedi.

ÇOK GÜZEL BİR GECE OLDU

Saltanat Sarayı İşletme Sahibi Tuba ve Mehmet Saylak çifti de, Böyle bir organizasyon evsahipliği yapmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Bayanlar böyle bir projelerinin olduğunu gelirinin ise Melek Çocuklar ve Aileleri Yardım Derneği’ni verileceğini söyleyince bende bize ne görev düşerse yardımcı olacağımızı söyledik. Gerçekten de çok güzel bir gece oldu. Böyle bir gece düzenledikleri için başta Dernek Başkanı Özlem Çakmak’a, HK Terapi Güzellik Salonu Sahibi Hayrunisa Karanfil’e ve mükemmel bir organizasyon gerçekleştiren Ebruş Organizasyon ve Hanzade Butik İşletmecisi Ebru Sayın’a ve bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dediler.