Seçimlere sayılı günler kala partisininKahramanmaraş mitinginde konuşan MHPGenel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert sözlerle yüklendi.

“Be hey densiz, be hey kanun tanımaz, ahlak bilmez.” diyen Bahçeli, “Sen cumhurbaşkanısın sen devletin başısın. Ne geziyorsun meydan meydan bizimle ne uğraşıyorsun.Kahramanmaraş sana güvendi oy verdi, bunu zelil etmeye ne hakkın var?” şeklinde konuştu.

 

İşte Bahçeli’nin açıklamalarından satırbaşları;

“Besmeleyle soygun yapıp şükrederek haram havuzunda ıslandılar. Türk milleti böylelerini görmedi. Erdoğan şimdi de başkanlık peşindedir.

“ERDOĞAN BU MAKAMA LAYIK DEĞİLDİR”

Her gün miting yapmaktadır. 7 Haziran yaklaştıkça Erdoğan azgınlaşmaktadır. Ve Erdoğan cumhurbaşkanlığından fiilen inmiştir. Çünkü Erdoğan bu makama layık değildir. Mizaç ve meşrebi bu makama uygun değildir.

 

“HER GÜN BİZE SÖVÜYOR”

Erdoğan siyasetin dibindedir. Davutoğlu’nun yetersizliğinden görünüşte yedek gerçekte asıl oyuncu olarak ortaya çıkmıştır. Her gün bize sövüyor. Her gün yalan söylüyor, her gün hakaret ediyor… Peki kimdir bu gafil. Kendisinecumhurbaşkanı diyen 17-25 Erdoğan.

“BE HEY DENSİZ…”

 

Be hey densiz, be hey kanun tanımaz, ahlak bilmez… Sen cumhurbaşkanısın sen devletin başısın. Ne geziyorsun meydan meydan, bizimle ne uğraşıyorsun. Kahramanmaraş sana güvendi oy verdi, bunu zelil etmeye ne hakkın var? Erdoğan oyundur yalandır, aldatmadır, komplodur, tuzaktır, riyadır, ihanettir.

“YİNE ÇAKTIN ERDOĞAN”

Dün bize Kars’tan ‘Esad’ın, Pensilvanya’nın, Kandil’in milliyetçisi’ diyor. Halt ettin Erdoğan… Yine çaktın Erdoğan. Yine yanlışa battın. Biz zalim Esad’a çok şükür ‘kardeşim’ demedik. Ailece tatile çıkmadık. Biz Pensilvanya’nın kuyruğunda gezmedik. 12 yıl birlikte olmadık. Hele hele Kandil’in yolunu hiç bilmedik. Ve sadece, gidersek Türk Bayrağını dikmek için gideceğimizi söyledik.

“ONURLU VE HAYSİYET SAHİBİ OLMAN GEREKİR”

Erdoğan sen Esad’ın kirli bir kopyası, Pensilvanya’nın eski sevdalısı, Washington’un daimi tutsağı, Kandil’in tavizsiz havarisi, Ermeni hısımı, Türklüğün yaşayan düşmanısın. Ve sen bizim milliyetçiliğimizle ilgili ahkam kesmen için önce eğilip ayaklar altına aldığın milliyetçiliği kaldıracak kadar onurlu ve haysiyet sahibi olman gerekir.

IŞİD canavarları intihar saldırısı düzenledi, 50’den fazla Türkmen kardeşim şehit düştü. Hepsine Allah’tan rahmet diliyorum. Erdoğan Türkmenlere yardım yaptığını söylüyor ama her gün Türkmenler ölüyor. Erdoğan ve zihniyeti ise selefi gruplarla düşüp kalkıyor.”

DSCF3310 DSCF3207 DSCF3209 DSCF3211 DSCF3223 DSCF3228 DSCF3234 DSCF3235 DSCF3237 DSCF3255 DSCF3260 DSCF3270 DSCF3276 DSCF3283 DSCF3299 DSCF3302 DSCF3307 DSCF3308