Kahramanmaraş Akademi Bahar Dönemi’nde, 13 atölyede verilecek eğitimlere 2 bin 13 başvuru yapıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Kahramanmaraş Akademi” Bahar Dönemi başvuru sonuçları açıklandı. 13 atölyede, uzman eğitmenlerce verilecek eğitimler arasında, Dergi Atölyesi, Kısa Film Atölyesi, Tarihin Tarihi, Yazı Atölyesi, Diksiyon, Proje Atölyesi, Öykü Atölyesi, Bilim Tarihi, Klasik Metinler Nasıl Okunur, Sosyolojinin Temel Kavramları, Düşünce Atölyesi, Hüsn-i Hat ve Yeni Medya ve İletişim yer alıyor. 15 Şubat Pazartesi günü başlayacak dersler için 2 bin 13 kişi başvuru yaptı. Açıklanan kurs saatleri ve kesin kayıt listesi ise şu şekilde;

Bilim Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Perşembe 19.00 – 21.00

Abdülkerim YUŞAN Mislina Evliyaoğlu

Ahmet Faruk Aksu Mustafa Arıyer

Ahmet Hakan Çavdar Nahide Karaağaç

Asena Okuducu Neslihan Aktaş

Ayşe Fatma Yaşar Nurdane Bacak

Cavide Çiftci Rukiye Yıldız

Elif Çınar Rumeysa Konuş

Elif Eda Eren Toroshan Özdamar

Elif Taşkıran Ülkü Yanık

Elife Alıç Yasemin Akbalaban

Emine Nur Özdemir Yasemin Babaoglan

Esra Kavak Yasemin Kuruşcu

Etkin Böyük Yaşam Kenger

Hadı Ava Zehra Çam

Mehmet Ramazan Çelik

Dergi Atölyesi – Duran Boz

Pazartesi 17.00 – 19.00

Asiye Ceyhan Merve Tıraş

Asuman Tıraş Mesut Serdar

Bengisu Ergüder Ömer Can Yılmaz

Cuma Tut Pakize Selçuk

Ebubekir Yıldız Rızvan Gözüela

Elif Çam Salih Erayabakan

Gökhan Çadırlı Selami Çam

Hacı Durdu Ergüven Şule Merve Yılmaz

Hasret Emine Özdağ Tuğçe Kuşcu

Hatice Nur Çelebi Yaren Karaca

Hatice Yakar Zübeyde Aktaş

Hüseyin Mesut Mercan Mehmet Dündar

Lale Yüce

Melike Büyükçapar

Merve Bozkurt

Diksiyon – Ramazan Avcı

Salı 13.00 – 15.00

Abdulkerim Subaşı Elif Bal

Ahmet Sait Diken Elif Güneş

Alperen Taşcı Elife Nesibe Kekeç

Aslı Tuğba Tokcan Enes Çokyiğit

Ayşe Şevval Demir Esengül Kılınç

Ayşenur Eryılmaz Gaye Durmusu

Bedirhan Bilir Gizem Köse

Beyza Nur Bıyıklı Gizem Nur Güneş

Beyza Nur Tatar Hacı Durdu Ergüven

Bilgi Asena Yıldırım Hasret Aslantaş

Buse Vural Hüsnanur Kuş

Büşra Kepek Kerzuban Başel

Can Ahmet Kuş Kübra Salman

Davut Yorgun Mehmet Gökçe

Dilara Köroglu Merve Sultan Erden

Edanur Eker

Diksiyon – Ramazan Avcı

Salı 15.00 – 17.00

Meldanur Yılmaz Rabia Yağmur

Melek Yavuz Rumeysa Tatlı

Melisa Yılmaz Seher Kara

Merve Birsen Seher Yılmaz

Merve Tıraş Selma Karakale

Merve Zencir Sevde Nur Boğaz

Meryem Eda Kara Şeyma Türkben

Metehan Yalçınkaya Ufuk Gümbür

Muhammet Emin Üzüm Ümmünur Yılmaz

Mukaddes Zorkun Yenen

Mustafa Ceren Yusuf Baran Subaşı

Nesibe Ordu Zeliha Nur Bekit

Nurdane Bacak Zeliha Sayın

Nurten Baş Zeynep İrem Yanık

Orhan Tuğay Mehmet Dündar

Pakize Selçuk Zeynep Boynueğri

Düşünce Atölyesi – Dr. Mehmet Sabri Genç

Cumartesi 15.00 – 17.00

Adem Elmas Melike Büyükçapar

Ahmet Enes Özen Menderes Çolak

Akif Gülmez Merve Çilburunoğlu

Ayşe Fatma Yaşar Mesude Yaylamaz

Barbaros Hayrettin Çalışkan Mislina Evliyaoğlu

Burak Bertiz Muhammet Furkan Dilli

Büşra Kılavuz Beyza Şimşek

Ceydanur Yuşan Mustafa Sözeyatarlar

Ebubekir Yıldız Nalan Özçelebi

Ece Basan Neslihan Kale

Eda Nur Tatlı Özlem Nergiz

Ela Yüce Sedanur Palabıçak

Enes Çokyiğit Serdar Bahar

Enver Arslan Sümeyye Baştuhan

Esma Gürbüz Şeyma Gülmez

Esra Tanır Tuba Cevher

Fatih Nergiz Uğur Soytürk

Fatma Pınar Elbistan Veli Aslan

Fatma Vişne Yakup Kaan Bilici

Fatmagül Topak Zühal Kalay

Gökhan Çadırlı Hatice Şimşek

Halil Arslan Merve Betül Kertmen

Hümeyra Karabıyık Merve Sultan Erden

İrfan Karatutlu

Hüsn-i Hat – Arif Yücel

Cumartesi 15.00 – 17.00

Buket Sezer Hidayet Kocamanoğlu

Büşra Sarıbıyık Oğuzhan İşler

Elif Avcı Raife Ünal

Emine Sarı Tahsin Ünsal

Fatih Karagedik Zeynep Kerküt

Hüsn-i Hat – Hüseyin Güneş

Salı 19.00 – 21.00

Abdulbaki Orak Merve Gül Zorkun

Elif Atagül Merve Zencir

Elif Büşra Çetinkaya Meryem Yağmur

Hatice Çakar Nefise Büşra Alcı

Hatice Elma Nursima Arslan

Hilal Görmez Rukiye Türkmen

Hüseyin Tabak Taliha Zehra Akküncü

İsa Yenen Zekeriya Kemal Çapan

Kısa Film Atölyesi – Şahin Aslan

Pazartesi 19.00 – 21.00

Ahmet İhsan Kar Mehmet Kaan Han Hayber

Ali Ersin Akkuş Melise İnce

Alihan Balcıoğlu Merve Zencir

Aydanur Hıdır Muhammed Furkan Aşkar

Dilara Begüm Sarı Nefise Emine Doğan

Emrah Konuş Nesibe Ordu

Emre Önyurt Oğuz Ateş

Fatma Ceren Gündeş Sümeyye Gülaçtı

Hatice Kübra Tepebaşılı Turgut Çullu

Hüsna Ağyar Ülkü Nergiz

Hüsne Topal Yasin Kozan

İbrahim Tuzcu Zehra Arastacı

Kübra Şeker Aybala Güngör

Mahsum Oğrak Mustafa Oğulmuş

Mehmet Çağrı Göktürk Ayhan Kenger

Mehmet Erdemoğlu

Kısa Film Atölyesi – Şahin Aslan

Çarşamba 19.00 – 21.00

Ayşe Aslan Halit Tülücü

Ayşe Çil Hüseyin Mesut Mercan

Ayşenur Gökkaya İbrahim Karaca

Esra Kavak Rızvan Gözüela

Fatma Kuzugüden Sevde Nur Yildiz

Halil Aydın Zekiye Karatas

Klasik Metinler Nasıl Okunur – Doç. Dr. Yakup Poyraz

Cuma 17.00 – 19.00

Abdulbaki Orak Hatice Güçlü

Ayşe Toydemir Kübra Şeker

Ayşenur Eryılmaz Leyla Melis Çetin

Bedia Yalman Melike Meryem Berkman

Elanur Cin Merve Tıraş

Elif Kevser Fındık Muhammed Ali Özdemir

Elife Nesibe Kekeç Muhammed Furkan Aşkar

Emine Kuşcu Muhammet Salman

Esengül Kılınç Mustafa Kalli

Eyüp Ağolday Nejla Avcı

Fatma Nur Yuşan Rabia Yağmur

Fevzi Şahin Sümeyye Turan

Halime Yiğit Şeyma Süheyla Nur Cevher

Hanife Yağmur Yasemin Kuruşcu

Hasret Aslantaş Zeliha Ağca

Öykü Atölyesi – Erdoğan Aydoğan

Perşembe 17.00 – 19.00

Aliye Bozkurt Hatice Canlı

Aysel Sumeri Hatice Topuzoğlu

Ayşe Şahin Hayriye Zehra Canlı

Bahar Badem Hilal Görmez

Barbaros Hayrettin Çalışkan İlknur Avcı

Bengisu Ergüder Kübra Karaduman

Ebru Demir Merve Tıraş

Ela Yüce Mina Erdoğan

Elif Çam Mislina Evliyaoğlu

Furkan Eren Nefise Emine Doğan

Gizem Köse Nergiz Tekin

Guzal Ismatova Nurcan Yetişgen

Hacı Durdu Ergüven Nurhan Oğuz

Halime Karadeniz Serdar Bahar

Hasret Aslantaş Zehra Arastacı

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Perşembe 15.00 – 17.00

Abdullah Demir Mehmet Ramazan Çelik

Aydanur Hıdır Melek Yavuz

Aysima Sümeyye Armut Melike Güler

Ayşe Gül Kaplan Melike Meryem Berkman

Ayşe Nur Kekeç Meral Uzunkaya

Ayşe Nur Sefa Baltacı Mikail Kurtoğlu

Beyza Ebrar Kütük Mislina Evliyaoğlu

Cansu Avnioğlu Nangialai Noorzaı

Cevahir Karaaslan Nur Esra Bekereci

Emine Tatar Şatıroğlu Rabia Üveyik

Fatma Dağlı Sevde Gürdal

Fatma Kurt Sevde Nur Karaca

Fatma Nur Yuşan Seyyid Ensar Furkan Özcan

Fatma Pınar Elbistan Sibel Kök

Fatma Vişne Şeyda Köşker

Feride Arıcı Tuğçe Kuşcu

İdil Övgün Armut Yasemin Köksal

Kevser Çam Yasemin Paçacı

Kevser Özyaşar Yüksel Alakabak

Kübra Şeker Merve Sultan Erden

Lale Yüce

Sosyolojinin Temel Kavramları – Mustafa Köneçoğlu

Cuma 19.00 – 21.00

Ayseren Beyza Ilıdı Menderes Çolak

Aysima Yılmaz Meral Dokuyucu

Ayşe Çabuk Merve Zencir

Büşra Şanal Mislina Evliyaoğlu

Derya Kurtoğlu Necip Fazıl Paksoy

Emine Ilıdı Nilgün Güzel

Fahri Pehlivan Niyazi Kara

Fatih Koska Salih Erayabakan

Fatma Yıldız Seyyit Ahmet Sarı

Fatmagül Topak Şeyma Süheyla Nur Cevher

Firdevs Karadaş Tuba Cevher

Furkan Ünaldı Vefa Şentürk

Hatice Sevmez Veysel Aygörmez

Mehmet Akif Qvcı Vildan Erdihan

Mehmet Ramazan Çelik Yusuf Şamil Bozdoğan

Tarihin Tarihi – Dr. Erol Çetin

Salı 17.00 – 19.00

Ahmet Baltacı Kübra Kömür

Ahmet Samancı Kübra Samancı

Arzu Topalgez Mehmet Koç

Aslı Zeyneb Şirikçi Melike Büyükçapar

Ayşe Kevser Bekçi Mustafa Sözeyatarlar

Ayşenur Çevik Nimet Koç

Bedia Yalman Nurdan Bekçi

Büşra Kılavuz Rızvan Gözüela

Derya Kurtoğlu Sema Nur Akdoğan

Fatma Demir Serkan Kişi

Fatmanur Özşahin Şeyma Emmiş

Fevzi Şahin Tuba Cevher

Gülsema Karamanlı Ümmünur Yılmaz

Huseyin Mesut Mercan Zehra Arastacı

Kevser Özyaşar Zeynep Üveyik

Yazı Atölyesi – Ömer Yalçınova

Çarşamba 15.00 – 17.00

Asuman Tıraş Merve Bozkurt

Ayşe Nur Sefa Baltacı Meryem Şıvğın

Ayşenur Büyükdağ Taşcı Mina Erdoğan

Aziz Nacar Mislina Evliyaoğlu

Barbaros Hayrettin Çalışkan Muhammed Alptekin Tekerek

Bengisu Ergüder Mustafa Altıparmak

Eda Nur Tatlı Rabia Küpe

Ela Yüce Rumeysa Konuş

Elife Özbostan Rumeysa Tatlı

Emel Karagedik Sedef Dağ

Esma Türk Şeyma Kara

Hatice Zülay Alptekin Şeyma Süheyla Nur Cevher

İlknur Avcı Yasemin Kuruşcu

Leyla Sarıkaya Zehra Karadaş

Mehmet Koç Zeliha Nur Bekit

Yazı Atölyesi – Mehmet Işık

Perşembe 13.00 – 15.00

Ali Kapyapar Hasret Aslantaş

Asiye Ceyhan Hasret Emine Özdağ

Beyza Sarıkaya Hatice Kevser Kılçık

Beyza Şerbetci Hilal Görmez

Döndü Sarıkaya Kübra Salman

Emine Sarıkaya Merve Tıraş

Esma Hüsne Tüten Merve Zencir

Fatma Canbolat Nursel Demir

Fatma Zehra Kar Rabia Merk

Fatmanur Akdere Serife Oget

Gamze Gönen Serpil Kaya

Gizem Nur Güneş Şerife Erik

Gülsemin Uğur Kurt Yasemin Taş

Gülsüm Ümran Darıcı Zeliha Ağca

Güzide Nacar

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Cuma 13.00 – 15.00

Ahmet Sait Diken İdil Övgün Armut

Alihan Balcıoğlu Mehmet Çağrı Göktürk

Ayşe Gül Bayır Meltem Korkmaz

Betül Mustafa Sözeyatarlar

Beyza Ebrar Kütük Ömer Kara

Cennet GÖK Rumeysa Gülmez

Doğukan Erdemir Sefa Parlak

Erol ERGİN Sevgi Bulut

Fatma Okuducu Şule Kılınç

Fatmanur Teke Zehra Gürbüz

Hatice Zülay Alptekin

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Cuma 15.00 – 17.00

Akif Ayrılmış Hüsne Topal

Ali Osman Çağıl İrem

Ayşe Nur Kaplan Kübra Tepebaşılı

Betül Yıldız Sünbül Merve Zencir

Beyza Ermeydan Mine Elagöz

Cansu Avnioğlu Oğuz Kaan Tıraş

Davut Yorgun Rümeysa İspir

Esra Tanır Sümeyye Gülep

Fatmagül Topak Yasemin Köksal

Gülbahar Kazıcı Yasin Şahin

Hatice Kübra Tepebaşılı Zehra Bozkurt

Diksiyon – Dr. Esra Kirik

Çarşamba 17.00 – 19.00

Abdulsamet Demir Emrah Akbulut

Adem Vurer Esra Yüce

Ahmet Arıkmert Fatih Denizdolduran

Alihan Balcıoğlu Ferhat Ceren

Ayşe Müberra Kahraman Halime Yiğit

Ayşe Nurevşan Demirci Hatice Nur Çelebi

Ayşe Taş Oruç Hayriye Uzun

Beyza Şerbetci Hüseyin Aşık

Burak Bertiz Hüseyin Us

Cuma Zincirkıran İsmail Gümüşkılıç

Çiğdem Karaca Demir Kevser Akman

Elif Candemir Akgün Kübra Boyalı

Elif Korkmaz

Diksiyon – Esra Kirik

Çarşamba 13.00 – 15.00

Mahmut Sami Yıldız Orhan Güzel

Mehmet Bahadıroğlu Ömer Gökburun

Mehmet Besni Ömer Öztürk

Mehmet Çam Ramazan Görkem

Mehmet Serhat Topalca Said Erayman

Melike Büyükçapar Samet Yorulmaz

Menderes Çolak Seda Bayram

Muhammet Tombul Sümeyra Birsen Parlak

Mustafa Bakan Tuba Orhan

Mustafa İsmet Cankara Uğur Özel

Mustafa Kalli Yunus Emre Tosun

Necla Akbaş Zehra Gürbüz

Necmettin Daşcı