Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle uzak kaldığı sahalara indi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Köy Garajları Esnaflarını Ziyaret Etti. Özdemir, Corona sonrası normalleşmenin başlamasıyla birlikte Kahramanmaraş’ta Köy Garajları Esnaflarını Ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Özdemir, Esnaflarımızı ziyaret ederek işleriyle ilgili bilgiler aldık, bazı sıkıntıları olan esnaflarımızın sorunlarını çözdük Corona sürecinde yaşanan sıkıntılar varsa sıkıntıları giderme noktasında gerekenlerin yapılacağını dile getirdik. Zaten Ekonomik anlamda hükümetimiz bundan önce olduğu gibi bu Corona ile mücadele kapsamında’da esnafımızın yanında olmuştur.

TÜRKİYE DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞTUR

Özdemir, sözlerine şöyle devam etti; Bilindiği gibi Corona denilen virüs sadece bizim ülkemizi değil tüm Dünyayı etkisine almıştır hükümetimiz ilgili bakanlıklarımız bu süreçte çok iyi bir sınav vererek dünyaya örnek olmuştur. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Önderliğinde sağlık bakanlığımız bu süreci çok iyi yürütmüştür bu anlamda tüm sağlık ordumuzu canı gönülden tebrik ediyorum allahım bundan sonraki süreçte birliğimizi daim etsin biz ülke olarak birlik içinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’e Köy Garajları Esnaf ziyaretinde Ak Parti Kahramanmaraş Onikişubat ilçe başkanı Mücahit Kara ve Ak Parti’liler eşlik etti.